top of page
Nous.webp

S námi se do francouzštiny zamiluješ!

Champs de lavande

Co ty a francouzština?

Jsem začátečník

Vždy jsi obdivoval/a, s jakou lehkostí a grácií nosí Francouzi svou baguette pod paží? Chceš získat zejména dostatečné základy francouzštiny, na kterých můžeš stavět? Mrkni na naši chic nabídku kurzů pro začátečníky.

Jsem mírně pokročilý/á

Orientuješ se ve francouzské kultuře, ale zdá se ti, že ani když si oblečeš marinière a baretku, není to úplně ono? Chceš se zaměřit zejména na pokročilejší gramatiku? Prohlédni si naši magnifique nabídku kurzů pro mírně pokročilé.

Jsem velmi pokročilý/á

Ve francouzštině jsi jako ryba ve vodě, nepřekvapí tě ani šneci a žabí stehýnka. Přesto ale stále je co se učit, abys začal/a mluvit jako rodilí Francouzi. Prozkoumej, jaké možnosti à la carte máme pro velmi pokročilé studenty.

VIP lekce

Pokud se potřebuješ ve francouzštině rychle posunout z důvodu složení zkoušek DELF/DALF nebo stěhování do země galského kohouta, věz, že máme řešení pro každého frankofila. Neváhej nás kontaktovat, během videohovoru zkonzultujeme tvé potřeby – třeba nad skleničkou vína.

Nevíš, jaká je Tvoje úroveň? Otestuj se!

Mám za sebou několik týdnů spolupráce a jsem velmi nadšená. Francouzštinu se učím tak trochu z nouze a prakticky úplně od nuly, i přesto mě to moc baví. Měla jsem za sebou rok nešťastných korporátních kurzů bez cíle. Tohle je úplně jiné a perfektní. Mám pocit, že za posledních 10 týdnů jsem se naučila víc, než za předchozích 12 měsíců. Doporučuji i těm, co mají trochu náročnější program. Člověk může úkoly flexibilně vyplňovat během týdne. Z celého projektu je jasně vidět, že je vypracovaný s nadšením, precizností a láskou k jazyku a učení. Bravo! :)

Eliška

"Individuální lekce s Bárou jsou skvělé! Perfektně připravené, nabité od první do poslední minuty, různorodé. Bára přesně ví, na čem zapracovat a kdy už naopak změnit téma, zadává zábavné úkoly, přidává zajímavosti z Francie a neformální francouzštiny a je vtipná. Taky s termíny lekcí vždy vyjde vstříc. Doporučuji všemi deseti!"

Linda

Tache 1 rouge.png

"Mentoring s Bárou je skvělá forma, jak se učit a cvičit francouzštinu zábavnou a naučnou formou. Oceňuji rozdílnou formu cvičení připravených individuálně na týden, vtipné zpracování, dostatek podkladů a studijních materiálů. Na cokoliv se mohu ptát a není problém s podrobným a názorným vysvětlením. Skvělé pro ty, co nemají moc pravidelného času, cvičení můžete dělat variabilně ve volném čase a deadline je taktéž dostatečný. S Bárou se zaměříte na to, co Vám nejde a co Vám jde, zase zopakujete. Mentoring s Bárou mohu na 100% doporučit."

Zuzana

Nevíš, jaká varianta je pro Tebe ta pravá?
Napiš nám!

bottom of page