Kdo jsme ?

Dobrý den !
Jmenuji se Bára a už více než pět let žiji tak různě po Francii. Vše začalo už na gymplu, kde jsem se zamilovala do francouzštiny a rozhodla se odjet do Francie za každou cenu. Začala jsem tedy se studiem francouzsko-českého oboru v Českých Budějovicích a v Bretani. Díky poslednímu roku v Lorientu jsem získala český bakalářský titul a zároveň ten francouzský a měla tak snadnější cestu pro pokračování na francouzského magistra.

První magisterský titul jsem získala v La Rochelle v oboru Jazyky, kultury a mezinárodní vztahy a druhý pak Lyonu v oboru Mezinárodní obchod. 

Učení jazyků je mojí vášní, už více než 12 let dávám soukromé lekce angličtiny a francouzštiny a proto jsem se jednoho dne rozhodla, že bych ráda pomohla více lidem a voilá ... 

Ahoj !
Jmenuji se Gwendal, ale všichni mi říkají Gwen. Jsem Francouz a pocházím z krásného regionu na západu země. Studoval jsem informatiku a marketing a během studií jsem poznal hodně kamarádů z různých zemí a pochopil tak, jak důležité je mluvit cizími jazyky. Já se už přes rok učím česky a moc dobře vím, jak těžké to je ...


Proto jsme se s Bárou rozhodli spojit síly, dát dohromady naše zkušenosti a vytvořit tento projekt, který vám pomůže naučit se nebo zlepšit ve francouzštině a to vše v digitální podobě.


Doufám, že se vám naše metoda bude líbit a bon courage / hodně štěstí !

Abych řekl pravdu, celý jsem to nepřeložil sám ...