top of page

NAuč se s námi francouzsky

Chceš se konečně NAučit francouzsky?

S námi se můžeš učit zábavnou formou a nemusíš nikam dojíždět.

Přečti si o tom, jak probíhají naše kurzy a neváhej se přihlásit pomocí formuláře níže.

 • Lekce francouzštiny, které Tě budou bavit!

 • Všechny úrovně, od začátečníků až po profíky - s Bárou

 • Kurzy konverzace s rodilým mluvčím - s Gwenem

 • Lekce 60 min/ konverzace 30 min / mentoring

 • Online přes Goodle Meet

 • Individuální přístup a materiály TOBĚ na míru v Google Classroom

 • Nahrávky s výslovností pro začátečníky

 • Tabulky k udržení motivace

 • Zábavné a netradiční domací úkoly, na které se budeš těšit

Jak se NAučit francouzsky?

Co o kurzech říkají naši studenti?

Lekce francouzštiny

Lekce
60 minut

1 - 2 týdně

1 - 4
studenti

pexels-vanessa-garcia-6325982.jpg

Chceš se pořádně obout do francouzštiny? Stačí Ti dobré internetové připojení a můžeme začít. Od klasických lekcí se lišíme různorodostí cvičení a možností, jak se francouzštinu učit hravě a zábavně.

Francouzsky s námi budeš mluvit už od první lekce, budeš vyplňovat interaktivní kvízy, koukat na videa a poslouchat písničky. To vše pod naším dohledem a s jasným plánem, kam se chceš ve francouzštině dostat.

Mentoring francouzštiny

individuálně

Jsi zaneprázdněný/á a chceš časovou volnost? Zvol si mentoring, ve kterém od nás dostaneš sadu materiálů na daný týden, kterým se můžeš věnovat, kdykoliv jen budeš chtít.

Novou porci francouzštiny Ti naservírujeme vždy v pátek a máš až do středeční půlnoci na vypracování. Své úkoly nám pošleš, mi Ti je opravíme, vysvětlíme, povzbudíme a namotivujeme. A další pátek dostaneš novou porci.

Veškeré fungování Google Classroom Ti samozřejmě vysvětlíme během úvodního setkání a pomocí nahraných videí s instrukcemi.

Veškeré materiály najdeš v Google Classroom, můžeš je vyplnit elektronicky nebo si je vytisknout a naskenovat. 

A kolik Ti to zabere času? Většinou je to hodinka týdně, ale může to být i více, pokud si budeš přát na francouzštině zamakat více.

Pro koho je mentoring? Pro zaneprázdněné studenty/tky, kteří se chtějí francouzštně věnovat podle svého tempa, potřebují namotivovat a dodat podněty k učení a hlavně flexibilitu.

test Bara mentorin.png

1x týdně

Tobě
na míru

Konverzace ve francouzštině

pexels-yan-krukov-4458423.jpg

Už ses francouzsky učil/a, ale pořád máš problém s mluvením? Nechej nás Tě rozmluvit! Vyber si mezi Bárou nebo Gwenem, se kterými budeš konverzovat raz, dva. Zaměříme se na každodenní témata nebo Tě třeba připravíme na pracovní pohovor.

Allons-y!

Lekce
30 minut

1 - 2 týdně

1 - 4
studenti

Otázky & odpovědi

Jak kurzy probíhají?

Na začátku každé spolupráce si dáme krátký hovor (Skype, telefonický nebo jiný), abychom zjistili, na jaké jsi úrovni a jaká jsou Tvoje očekávání a mohli Ti tak připravit lekce přímo na míru.

Kurzy probíhají online podle Tvých časových možností. Všechny materiály najdeš v Google Classroom a můžeš si je stáhnout nebo i vytisknout. Můžeš se těšit na interaktivní hry a cvičení.

Lekce trvají 60 minut a frekvence kurzů je jen na Tobě.

Co k tomu potřebuju?

Bohatě Ti stačí počítač s kamerou a mikrofonem popř. i telefon.Kurzy probíhají přes Skype nebo Google Meet.

Pro koho jsou kurzy určeny?

Kurzy jsou určeny pro všechny, kteří se chtějí naučit francouzsky, ať už jsi začátečník nebo třeba potřebuješ doladit výslovnost, můžeš se na nás obrátit. Všechny kurzy jsou šité přímo na míru každému studentovi. Pomůžeme Ti rozmluvit se a dozvědět se něco víc o francouzské kultuře a o Francii jako takové.

Kurzy konverzace s Gwenem jsou určeny pro studenty na úrovni B2 a vyšší, protože probíhají celé ve francouzštině.

Z jakých kurzů si můžu vybrat?

Můžeš si vybrat:

 • individuální kurzy s Bárou, lektorkou francouzštiny (60 minutové lekce) 

 • individuální lekce konverzace s Gwenem, které jsou určené pro pokročilé studenty, kteří dokáží udržet konverzaci pouze ve francouzštině (30 minutové lekce)

 • individuální lekce konverzace s Bárou, pro studenty, kteří ještě nemají dostatečnou úroveň na kurz s rodilým mluvčím (30 minutové lekce)

 • skupinové kurzy konverzace (45 minutové lekce přes Skype v malé skupince max. 5 studentů)

 • Balíčky 5 lekcí je třeba vybrat maximálně do 3 měsíců od zaslání faktury, v opačném případě lekce propadají. Balíček 10 lekcí je třeba využít nejpozději do 5 měsíců.

Jak si můžu zarezervovat lekce?​

Napiš nám zprávu pomocí formuláře v sekci "Kontakt" nebo níže na této stránce a domluvíme se na krátkém telefonátu, kde se seznámíme, my Ti vysvětlíme, jak hodiny fungují, zodpovíme Tvé dotazy a zjistíme na jaké jsi úrovni, a co konkrétně potřebuješ procvičit a vysvětlit.

Jsou kurzy určené i pro více studentů?

Jasně, pokud se chceš přihlásit s kamarádkou nebo třeba přítelem, určitě není problém, napiš nám do zpráv a domluvíme se.

Co dělat, když musím zrušit lekci?​

Je nám jasné, že se občas stane, že musíme zrušit lekci kvůli nemoci nebo dalším nepředvídatelným okolnostem. Rušení lekcí na poslední chvíli nicméně velmi komplikuje program a proto přicházíme s těmito kompromisy:

 • Pokud zrušíš a přesuneš svoji lekci více než 24 hodin před lekcí, není problém. Domluvíme se na náhradním termínu.

 • Pokud zrušíš lekci na poslední chvíli (tedy méně než 24 hodin předem), poprvé lekci přesuneme bez jakýchkoliv sankcí. Následně bude každá zrušená lekce účtována jako odučená.

 • V případě, že máš zpoždění a na hodinu se dostavíš později, dej nám prosím co nejdřívě vědět. Pokud nemáme další lekci ihned po té Tvé, protáhneme lekci a nic se neděje. Pokud máme další kurz ihned po Tvé hodině, skončíme v daný čas. Pokud nám nedáš vědět předem, čekáme 15 minut, poté bude hodina považována za odučenou.

Všechny naše lekce probíhají ve velice přátelské atmosféře a většina našich studentů tuto otázku nikdy nemuselo řešit a na základní pravidla bez nějakých „sakcí“ si zvyklo.

bottom of page