Vyber si, jaký kurz Ti vyhovuje

Bara francouzsky lekce

Individuální lekce
Cours Individuels

Gwen&Bara francouzsky lekce

Skupinové lekce konverzace
Groupes de Conversation

Co o kurzech říkají naši studenti?

Otázky & odpovědi

Jak kurzy probíhají?

Kurzy probíhají online podle Tvých časových možností. Všechny materiály najdeš na naší stránce Moodle a můžeš si je stáhnout nebo i vytisknout. Můžeš se těšit na interaktivní hry a cvičení.

Lekce trvají 60 minut a frekvence kurzů je jen na Tobě.

Co k tomu potřebuju?

Bohatě Ti stačí počítač s kamerou a mikrofonem popř. i telefon.Kurzy probíhají přes Skype.

Pro koho jsou kurzy určeny?

Kurzy jsou určeny pro všechny, kteří se chtějí naučit francouzsky, ať už jsi začátečník nebo třeba potřebuješ doladit výslovnost, můžeš se na nás obrátit. Všechny kurzy jsou šité přímo na míru každému studentovi. Pomůžeme Ti rozmluvit se a dozvědět se něco víc o francouzské kultuře a o Francii jako takové.

Kurzy konverzace s Gwenem jsou určeny pro studenty na úrovni B2 a vyšší, protože probíhají celé ve francouzštině.

Z jakých kurzů si můžu vybrat?

Můžeš si vybrat:

Jak si můžu zarezervovat lekce?​

Napiš nám zprávu pomocí formuláře v sekci "Kontakt" a domluvíme se na krátkém telefonátu, kde se seznámíme, my Ti vysvětlíme, jak hodiny fungují, zodpovíme Tvé dotazy a zjistíme na jaké jsi úrovni, a co konkrétně potřebuješ procvičit a vysvětlit.

Jsou kurzy určené i pro více studentů?

Jasně, pokud se chceš přihlásit s kamarádkou nebo třeba přítelem, určitě není problém, napiš nám do zpráv a domluvíme se.

Co dělat, když musím zrušit lekci?​

Je nám jasné, že se občas stane, že musíme zrušit lekci kvůli nemoci nebo dalším nepředvídatelným okolnostem. Rušení lekcí na poslední chvíli nicméně velmi komplikuje program a proto přicházíme s těmito kompromisy:

  • Pokud zrušíš a přesuneš svoji lekci více než 24 hodin před lekcí, není problém. Domluvíme se na náhradním termínu.

  • Pokud zrušíš lekci na poslední chvíli (tedy méně než 24 hodin předem), poprvé lekci přesuneme bez jakýchkoliv sankcí. Následně bude každá zrušená lekce účtována jako odučená.

  • V případě, že máš zpoždění a na hodinu se dostavíš později, dej nám prosím co nejdřívě vědět. Pokud nemáme další lekci ihned po té Tvé, protáhneme lekci a nic se neděje. Pokud máme další kurz ihned po Tvé hodině, skončíme v daný čas. Pokud nám nedáš vědět předem, čekáme 15 minut, poté bude hodina považována za odučenou.

Všechny naše lekce probíhají ve velice přátelské atmosféře a většina našich studentů tuto otázku nikdy nemuselo řešit a na základní pravidla bez nějakých „sakcí“ si zvyklo.

Máš nějaké otázky? Napiš nám!